Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Son 8 ayda 151 müşteriye hizmet verildi.
Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Avcılar Beyaz Eşya Servisi:

Beyaz eşya diye düşününce aklımıza ilk olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi ev eşyaları gelmektedir. Beyaz eşyaları hayatımızı ciddi anlamda kolaylaştıran ve konfor sağlayan yardımcılarımızdır. Çok sık kullandığımız beyaz eşyalarımızın olmadığı bir hayatı düşünmek bile artık mümkün değil.

Günlük hayatta sürekli kullandığımız için beyaz eşyalarımız zamanla servise ve tamire ihtiyaç duyabilir. Avcılar beyaz eşya servisi ile bu sorunların en kısa sürede ve en hesaplı şekilde düzeltilmesi çok kolay.

Hizmet Verilen Beyaz Eşya Markaları:

Beko

Bosch

Arçelik

Vestel

İndesit

Siemens

Samsung

Profilo

AEG

Arıston

Altus

Miele

Yukarıda Avcılar Beyaz Eşya Servisi tarafından tamir ve bakım hizmeti verilen bazı markalar yer almaktadır. Ayrıca listede yer almayan her türlü marka beyaz eşyalarınızda Avcılar beyaz eşya servisi ile tamir ve onarımı yapılmaktadır.

 

Avcılar Buzdolabı Servisi:

Yiyecek ve içeceklerin hem soğuk kalması hem de sağlıklı bir şekilde muhafaza edilerek uzun süreli kullanım için saklanması amacıyla üretilmiş beyaz eşyalarımızdan biridir. Yaz kış demeden mutfakların baş köşesinde duran en önemli beyaz eşya olan buzdolabımızı alırken her türlü özelliğini bilmek isteriz.

Yeni teknoloji buzdolaplarının çok çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Çift kapılı, kapısı 2 yana açılan ve buzluk kısmı altta olan gardırop ya da sadece dondurucu kısmı altta olan ve günümüzde çok kullanılan kombi tipi, ya da derin donduruculu, enerji dostu olması gibi pek çok özelliği bulunmaktadır.

Bununla birlikte mutfağımızın rengine uyum sağlayacak renkte buzdolapları da artık günümüzde mevcuttur. Eskiden sadece beyaz renkli buzdolapları varken artık siyah, gri, kırmızı, aynalı olmak üzere pek çok seçeneğe sahibiz.

Buzdolabı alırken ayrıca rafların genişliği, meyve sebze alanının istediğimiz ölçüde olması, dondurucu bölümünün performansı, çok fazla enerji harcamaması dikkat edilecek hususlar arasında yer alır.

Beyaz eşya olarak nitelendirdiğimiz buzdolapları zamanla bozularak eski performansını göstermeyebilir. Avcılar beyaz eşya servisi olarak buzdolabınızda meydana gelen her türlü tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Buzdolabı tamiri ya da buzdolabı servisi seçerken hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı olmasına dikkat edilmelidir.

 

Avcılar Çamaşır Makinesi Servisi:

Eskiden ev işlerine ayrılan zaman daha fazlaydı. Haftanın 1 günü tamamen çamaşır yıkamaya ayrılırdı. Kadınlar dere kenarlarında ya da evde leğenlerle gün boyu elde çamaşır yıkamak zorundaydılar. Daha sonra merdaneli çamaşır makineleri çıktı ve bu iş yükünü bir nebze de olsa almayı başardı. Ancak yine de yetmiyordu. Zamanla merdaneli çamaşır makinelerinin yerini yarı otomatik makineler almaya başladı. Ve günümüzde ise tam otomatik çamaşır makineleri evimizin beyaz eşyaları arasında yerini aldı.

Birçok programı olan, ön yıkamalı, ön yıkamasız, tülleri ayrı yıkayan, hassas kıyafetleri hiç yıpratmadan yıkayan harika bir ürün haline geldi. Beyaz eşyalar arttıkça beyaz eşya servisleri de artmaya başladı. Motor arızası, kazan bozuklukları, lastiğin gevşemesi ya da ana kart sorunları çıktığı için Avcılar çamaşır makinesi servisi ile bu sorunlar usta ve uzman ellerde çözüme ulaştı.

Çamaşır makinesi tamiri konusunda uzmanlık gerektiren bir iştir. Zamanla bozulan çamaşır makinelerinin servis ve tamir işleri Avcılar beyaz eşya servisi ile en hesaplı şekilde tamir ettirilir.

 

Avcılar Bulaşık Makinesi Servisi:

Elde bulaşık yıkamak pek hijyenik bir temizleme yöntemi değildir. Hem daha fazla su hem de daha fazla deterjan tüketiriz. Ama buna rağmen yağ, kir ve deterjan kalıntılarından tam anlamıyla arındırmamız mümkün değildir.

Bulaşık makineleri diğer beyaz eşyalar gibi değil, daha sonradan hayatımıza girmiştir. Uzmanlar tasarruf edebilmek için bulaşık makinesi kullanılmasını öneriyorlar. Su sıkıntısı yaşanabileceğini öngören bilim adamları, bunun önüne geçebilmek için ve suyu gereksiz yere israf etmememiz için mutlaka bulaşık makinesi kullanımının önemini vurgulamaktadırlar.

Avcılar bulaşık makinesi servisi sayesinde evlerimizde kalabalık misafirler ağırlamaktan ya dağ gibi bulaşıklardan çekinmeye gerek yok. Restoranlarda, otellerde ve daha birçok hizmet veren yerlerde olmazsa olmaz beyaz eşya arasında yerini alır.

İster ev tipi ister sanayi tipi olsun tüm bulaşık makineleri zamanla yıpranır ve tamire ihtiyaç duyar. Bulaşık makinesi tamiri, bulaşık makinesi servisi aracılığı ile yapılmalıdır.  

Bulaşık makinesi arızalarına değinecek olursak; su giriş musluklarının bozulması, makinedeki kirli suyun boşaltılamaması, motor arızaları, kurutma işleminin yapılmaması, deterjan haznesinin açılmaması, bulaşık makinesi kapağının kapanmaması ya da açılmaması, programlar arası geçişin yapılamaması gibi birçok bulaşık makinesi tamiri gerekebilir. Avcılar bulaşık makinesi servisi ile tamir ve onarım yaptırmak artık çok kolay.


Televizyon Tamir Servisi

Her evin vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alan Televizyon, beyaz eşya tamir ve servis hizmeti veren firmalar tarafından tamiri yapılmaktadır. Zamanla meydana gelebilen televizyon tamir servisi gerektiren her türlü konuda hızlı, güvenilir, hesaplı hizmet sunan firmalar bulunmaktadır.

Dizi, film, maç keyfiniz yarıda kalmasın. Bozulan her türlü beyaz eşya servisinde olduğu gibi televizyon tamiri için de konusunda uzman beyaz eşya servislerine başvurmak gerekir.

Hizmet Verilen Televizyon Markaları:

Philips

Sony

Vestel

Samsung

Seg

Grundıg

Arçelik

Beko

Lg

Sunny

Regal

Yukarıda Saydığımız televizyon markalarının yanı sıra tüm marka ve model televizyon tamir ve servisi, konusunda uzman beyaz eşya yetkili servisleri aracılığıyla yapılmaktadır.

Günümüzde artık çeşit çeşit özellikte televizyonlar üretilmektedir. Yeni bir ev kurarken alınan beyaz eşyaların başında gelmektedir. Çoluk çocuk, genç yaşlı demeden herkese hitap eden televizyonlar adeta yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

 

Televizyon alırken markası, modeli, özellikleri, fiyatı çok önemli kriterlerdir. Bunun yanı sıra diğer en önemli dikkat ettiğimiz özellik ise; arıza durumunda televizyon tamiri için kolay servis ağına ulaşıp ulaşamayacağımızdır. Hal böyle olunca, televizyon tamiri gerektiren konularda güvenilir, hızlı, konusunda uzman beyaz eşya servisleri devreye girmektedir.

Evde televizyon seyrederken birdenbire görüntü gitmesi

Televizyondan cızırtı sesleri gelmesi

Televizyon kapandıktan sonra yeniden açılmaması

Televizyonun kendi kendine açılıp kapanması

Televizyon ekranının çarpma sonucu kırılması

Televizyon ana kart, ekran kartı yanması ya da bozulması

Televizyonun bir tarafının karanlık göstermesi

Televizyon ekranında yatay ya da düz çizgilerin çıkması

Televizyon çalışırken birdenbire ekran kararıp sadece sesin kalması

Ekranda karıncalanma olması

Televizyon hoparlörünün cızırtı yapması

Sesin birdenbire yükselip yine kendiliğinden düşmesi,

Gibi pek çok televizyon arızası sıralanabilir. Bu tür ya da buraya yazamadığımız her türlü televizyon arızası durumunda kendi kendinize tamir etmek doğru olmaz. Kendi yapacağınız müdahale televizyonun tamamen bozulmasına ve bir daha çalışmamasına sebep olabilir. Bu nedenle her beyaz eşyada olduğu gibi Televizyon tamiri gerektiren tüm konularda konusunda uzman televizyon tamir ve servisine başvurmak gerekmektedir. 

Avcılar Fırın Tamiri:

En temel ihtiyaçlarımızdan biri beslenmektir. Eski çağlarda insanlar beslenmek için avladıkları hayvanları çiğ çiğ yiyorlardı. Daha sonra ateşin bulunmasıyla hem ısınma ihtiyacı karşılanmış olup hem de yiyeceklerin pişirilerek tüketilmesini sağlamıştır. Yiyeceklerin ateşte pişirilmesi daha lezzetli ve daha hijyenik hale gelmiştir. Birçok gıdanın özellikle et, tavuk, balık gibi besinlerin pişirilerek tüketilmesi zararlı bakterilerin vücuda girmesini önlemektedir. Ve birçok hastalığın önüne geçmektedir.

Günümüzde ise ateş yakıp yemek yapmak yerini fırınlara bırakmıştır. Fırın, evimizdeki en önemli beyaz eşyalarımızdan biridir. Ev tipi, sanayi tipi fırınlar mevcuttur. Fırın satın alırken birçok özelliğine dikkat ederiz. Bunlardan biri de herhangi bir arıza durumunda Avcılar fırın tamiri için Avcılar fırın tamiri servisi ile hizmet alınmalıdır.